ŞİRKET PROFİLİ
Anasayfa > Kurumsal > Şirket Profili
KURUMSAL
Etiman Grup İnşaat A.Ş. olarak 1996 yılında İstanbul'da inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere yola çıktık. 1996 yılında başlayan serüvenimiz 2000 yılından itibaren de madencilik alanındaki çalışmalarımız ile yolumuza devam etmekteyiz.

İlk olarak İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde faaliyet göstermeye başlayarak, kalite ve teknoloji odaklı yapıları ile hizmet ağımız zamanla tüm Türkiye'ye yayarak, ülke ekonomisine katma değer sağlayan bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Nitelikli büyümeyi hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürürken, gelişen teknoloji ve ar-ge ile inşaat sektörünün gelişmelerini de yakından takip ediyoruz.
Bugünün ihtiyaçlarını ve yarının ihtiyaçlarını harmanlayarak yapılar üretiyor, sunduğumuz hizmetlerin tamamında başta son kullanıcı olmak üzere tüm çözüm ortaklarımız ve paydaşlarımızın memnun kalması için özen gösteriyoruz.

İnovatif yapılar üretmenin yanı sıra, kullanılabilirlik anlamında da ciddi ön etütler yaparak, inşaat sektörünün önemli aktörlerinden birisi haline geliyoruz. Ayrıca işinde uzman kadromuz, mühendislerimiz ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile İstanbul'un önemli inşaat projelerine de öncülük ediyoruz.

Bireysel ve kurumsal anlamda birçok proje geliştirirken, markamız olan Etiman Grup İnşaat A.Ş. 'nin sektör içinde en iyi şekilde temsil edilmesi için çalışıyoruz.Kurumsal Fabrika, Tesis, Depo, Toplu Konut, Alt Yapı, İKSA inşaatlarında hizmet veriyor, çevreci yapılar inşaa ediyoruz.

2000 yılında başladığımız madencilik alanında ise, Mmaden araştırma ve tetkik çalışmaları yürütüyor, maden sahalarımızda ülke ekonmisine değer katacak yatırımların yanı sıra geleceğin madencilik teknolojilerini kullanarak araştırmalar yapıyoruz.